Kuju Plány A Nemůžu Se Dočkat.

May 25, 2017

Tipy Na Super Rande kladno

Když mi bylo sedmnact neměl jsem moc zkušeností ze ženskejma. Sjel jsem ji niz a zacal ji lizat. Tak se trosku uvolnila a uz nemela tolik peny tak jsem videl jeji prsa a trosku i kundicku. Dostala me to uplne do varu ze jsem nevedel co delam. Rek jsem ze jo. Tak jsem ji ho pomalu zasunul mezi nohy a chvilku takhle sukali nez jsem se podruhy udelal. Pak ale delala jako ze nic a dal stlala postel. Od te doby uz tam jezdim sam a uzivam si s tetou jak jen to jde

Flirt Ostrava

Nemůžu se od ní odtrhnout a srdce mi přetéká láskou a štěstím, že ji mám. Dal to půjde jak po másle a příště si o to řekne sama. Já na šoustačku nezanevřel, právě naopak. To jsem se ohákla jen kvůli tobě, aby ses za mne ve městě nestyděl. Já si svou škatuli nechám jen na čůrání a basta!Děvče jej uchopí za pytlík a saje jak divá. “ Nevím, co mu Gábina odpoví, ale on jde znenadání do kolen, těsně vedle jejího hezoučkého obličejíku, s vlasy rozhozenými jako svatozář, a vecpe ji ten cep mezi smyslné, mnou tisíckrát olíbané rtíky. Dneska mi určitě podrží, je taková vláčná a mnohem přístupnější než jindy. Kuju plány a nemůžu se dočkat. „Gábinko, tak hezkou jsem tě doposud neviděl!Když objednám další šampáňo, děvčeti svítí oči a trošičku uzluje jazýčkem, ale to je dobře, alespoň bude povolnější, mačkám v kapse zpocenou dlaní balíček trcgum.

Flirt Ostrava

V ústí Nad Labem

Abyste byli v obraze. Úplně mi přeběhl mráz po zádech, když jsem si uvědomil, že bych měl tu kdo ví jak dlouho nemytou píču lízat. Právě když se mi blížil výron, zařval Božčin píchač kundy, že už jí vysvěcuje díru a ocas mi v ruce zvadl na hadr. Zmizela v koupelně a já se posadil na postel. Dostala několik ran dlaní přes bílou prdelku, vykvikla jako malé prase a pěkně vyšpulila prdel. Trochu zavrtěla prdelí a začala se na ně přirážet. Vjel do ní sice jako po másle, ale přeci jen měla prdel těsnější než kundu.Svírala prdel až mne občas pták zabolel a já v legraci křičel, že by mohla cvakat šestku drát. Kundu měla černou jako noc, nevyholenou, ale to mám právě na ženských rád. Pojď už mě vylízat, třesu se chtíčem jako puberťačka. Smála se a přirážela s velkou vervou a já si vychutnával tu její těsnou prdel a prodlužoval svůj výstřik. Chytil jsem čuráka, nasadil ke vchodu do kundy a pomalu do ní rval velkou bambuli žaluda. Ani jsem si to neuvědomil, ale najednou jsem svíral v ruce tvrdého čurana a proháněl ho levačkou, pěkně od srdce.