Tam…..

May 13, 2017

Erotická Seznamka Pro Vás jablonec Nad Nisou

Dal jsem si sprchu, pečlivě jsem se vydrbal a jenom v osušce zamířil do obýváku. Tam….. zpátky….tam…… zpátky….tam…., tempo se stupňovalo. Přirazila na ně a pak to přišlo. Ve spodní poličce se povalovala pouta a ještě nějaké pomůcky, které jsem ale, nedovedl identifikovat. Bylo to skutečně na poslední chvíli. Orál, anál, fisting, grupáč, lesbo a dokonce tam bylo i pár kazet s gay pornem. Na hranici ochlupení přestala. Pulsující sevření jejího zadku ždímalo můj ocas a sílící tlak v ocase zvěstoval blížící se finále. Pokračování příšt'

Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu.

Seznamka HK

Pak konečně zpomalila a zase se vyšplhala na mě, políbila mě a byla krásně cítit mou vlastní vůní. Nezůstala u mých prsou dlouho, za chvilku jela jazykem dolů až ke krajce mých kalhotek. Jedním prstem vnikla dovnitř a já sebou cukla, jak mě oblila vlna rozkoše a vzrušení. Stlačila mi nohy k sobě a začala je zuby stahovat. Když jsem se večer převlékala do noční košilky, myslela jsem na Katku a na to, až spolu budeme samy. Otevřela jsem oči a zahlédla ve tmě její dva svítící smaragdy. Já jen v noční košilce a kalhotkách, ona v kraťáscích a triku. Podle mého úsměvu musela pochopit, že ji taky miluju. Náhlé pochopení mě úplně přimrazilo k zemi a měla jsem dojem, že se mi srdce rozskočí, jak mi začalo bušit. Ani jsem se nenadála a bydlela jsem „ve vlastním“. Byla o dost vyšší než já nebo Katka, prsa asi jako já, štíhlá, havraní vlasy a velké brýle.Neudržela se a začala nekontrolovatelně vzdychat. Sváděla jsem to na to, že chci vyletět z hnízda, ale v hloubi duše jsem věděla, že sama sobě lžu a že chci být blíž Katce.

Aniž jsem to čekal, dosáhla hned při své první souloži orgasmu. Sám jsem se postavil mezi její nohy a znova ji zajel rukami pod zadeček a přizvedl. „Podívej se, jak už Marcelka pěkně drží, když ji lížu prcinku. Marcelka se jen usmívala a vůbec se už nestyděla. Já se však musel jít nejprve také umýt. Prohnula se do mostu a její píčka se mě lépe zpřístupnila. „Maminko, já už bych to chtěla mít za sebou, Ať mě už Toník pomiluje?Pojď si to taky vyzkoušet!

Seznamka Zdarma Bez Registrace V českých Budějovicích

Keď prídem za nimi majú nachystané pre mňa pančušky, podväzkový pás, a košielku. Cítim jeho horúci veľký penis a je to krásne. Kľaknem si na všetky štyri, Silvia mi rozťahuje polky a natiera zadok gelom zatial čo ja sajem Jožov penis. Celú tvár mám ulepenú od jej šťavičiek. Vstúpim do kúpelne obaja sú vo vani. Honí Jožov penis pred mojou tvárou. Stiahne mu predkožku, moju hlavu pritlačí.

Sedíme v kaviarni a nezáväzne sa bavíme. Jozef si dá dole prezervatím, postaví sa na postel a vrazí mi ho do úst. Keď už to na Joža prichádza tak prestaneme. Popíjame vínko a so spotrebovaným objemom vínka upadajú aj naše zábrany. Druhou rukou chytí moju hlavu a prikáže mi aby som otvoril ústa.

Seznamka HK